Lista wpisów
Wyprawy Wędkarskie badania rynku
Konrad Redel

Utwórz swoją wizytówkę
środa, 24 grudnia 2008

Świąteczny czas, to zazwyczaj lawinowego składania życzeń, masowej wysyłki słów. Najczęściej się jednak zdarza, o ile życzenia nie są skądś ściągniętym szablonem, jakimś wierszykiem, zazwyczaj życzymy innym chyba tego, czego sami pragniemy. Życzę więc Wam, przede wszystkim zdrowia, bez którego trudno jest realizować plany, samych dobrych ludzi, abyście spotykali na swej ścieżce życia... Tym co kochają opisywaną muzykę, wielu sposobności do jej chłonięcia oraz pozytywnych wrażeń... Tym co lubią szwendać się po górach i innych zakamarkach, mnóstwa nadarzających się okazji do wypraw i zgłębiania historii... zaś tym, którzy znajdują radość w obcowaniu z dziką przyrodą, aby jak najczęściej nawet źdźbło trawy w wielkomiejskim chodniku, potrafiło cieszyć.

Wesołych świąt

A dla ucha, coś świątecznego, choć to nie kolęda, zespół The Pouges z Kirsty MacColl, w utworze "Fairytale of New York":

Jedynie pani M. życzę jedynie, aby te święta oraz sylwester, nie były gorsze od moich zeszłorocznych, ale co najmniej do nich zbliżone...

Dawno nie było tutaj wpisu, za co przepraszam wszystkich, ale bałem się dotrzeć w wędrówkach do czasu wyjazdu w Bieszczady, w czasie którego zahaczyłem o kawałek Bieszczadzkich Aniołów a zarazem nie napisać o pani M. (tegorocznym Urbanie tegoż festiwalu) o której to osobie, w sposób zakamuflowany, było już sporo na tym blogu. Ponieważ ponoć prawda nawet gorzka, jest lepsza od kłamstw, reaktywuję te zapiski, też z może z powodu, że przypomniały mi sie zeszłoroczne święta oraz sylwester.

14:09, konread , Inne
Link Komentarze (8) »