Lista wpisów
Wyprawy Wędkarskie badania rynku
Konrad Redel

Utwórz swoją wizytówkę
Blog > Komentarze do wpisu

Głuchołazy - KROPKA 2007 cd.

I jeszcze na koniec bardzo smutna sprawa, którą przy okazji zauważyłem w sieci, a komentuję jako człowiek w żadnej mierze nie zaangażowany w organizację tego koncertu, a jedynie który wpadł tam tylko na jeden dzień, a stał się przypadkowo nie tyle naocznym co nausznym świadkiem, który chyba musi zabrać głos w sprawie pewnej wzmianki. Otóż protest (-ty?) z powodu tego, jak KROPKĘ nazwano "rockowego koncertu", który w opinii niektórych był za głośny, zaś protesty były niby w obronie przyrody. Dokładniej o następnej spędzonej nocy napiszę w następnym poście opisującym Głuchołazy, ale już uchylę rąbka tajemnicy, że tak się zdarzyło, że byłem zmuszony następną noc przespać sie w wiacie przy czerwonym szlaku, którym biegnie wcześniej opisana droga krzyżowa, do późnych godzin dobiegała mnie bardzo głośna muzyka i ryki wodzireja z dancingu dobiegającego z jednego z hoteli (konkretnie hotelu Sudety). Tyczy sie to tego artykułu:
Radio Opole - Występy nie dla wszystkich przyjemne
Widać dziennikarz nie zadał sobie trudu sprawdzenia jak wygląda "cisza" w inny czas w tym rejonie, albo oparł swą notkę na opinii restauratora, któremu taka impreza odebrała potencjalnych klientów z dancingu, jako że zauważyłem że wielu słuchaczy właśnie było wczasowiczami lub pensjonariuszami okolicznych sanatoriów.

Ale aby nie pozostawiać niesmaku, jeszcze kilka klipów z OFPT KROPKA 2007, które mi wpadły na YoTube, z iście głośnego i "rockowego" koncertu:


Wolna Grupa Bukowina - Jesienna fuga

Wolna Grupa Bukowina - Będę bardzo długo sławił ten dzień

Apolinary POlek - Lato 2001
sobota, 11 sierpnia 2007, konread
Tagi: Głuchołazy

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
hanula1950
2007/08/11 08:10:23
Kiedyś na wczasach w Ustroniu Morskim byłam. Hałas z sąsiedniej dyskoteki do 5 zasnąć nie pozwalał, a na 8 trzeba było zejść na śniadanie. Udanego dnia.
-
Gość: testorowa, *.chello.pl
2009/12/19 01:29:08
o wrzociles moje nagranka:) jak milo